Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Proč Frigo?

Proč Frigo?

FRIGO je švédský patentovaný vynález, testovaný a vylepšovaný více než pět uplynulých let. Jeho přednost vlastně nejlépe vystihuje latinský význam slova FRIGO - suchý, chladný.

Toto spodní prádlo totiž přišlo, aby vyřešilo problém všech mužů, kteří se necítí pohodlně při dlouhém sezení na obchodních jednáních, při jízdě v autě, při různých sportech apod. Ve všech těchto situacích muži čelí nepříjemnému tření kůže v oblasti třísel, nedostatku ventilace a regulace teploty.

Peter Söderström, vynálezce FRIGO patentu, věděl, že po staletích beze změn je čas dát pánskému spodnímu prádlu nový směr. Doba se změnila a s ní i potřeby moderního muže, který se chce plně soustředit na své pracovní, sportovní a další výkony a nechce při tom řešit nepohodlné prádlo. Söderström tedy vyvinul trenky, které obsahují speciální kapsu umístěnou na jejich vnitřní straně. Do této kapsy muž vloží své mužství a to je, díky tomuto všitému patentu, po celou dobu nošení lehce odtaženo a odděleno od těla. Vše je pohodlně zafixováno na jednom stabilním místě a kůže se o sebe neotírá, snižuje se její potivost. Tímto jednoduchým patentem je zcela eliminováno nepohodlí a hygienické problémy. Nadneseně se spodnímu prádlu FRIGO říká boxerky s vnitřní kapsou.

Poté co bylo FRIGO s velkým úspěchem otestováno sportovci všech možných zaměření (dálkoví chodci, horolezci, fotbalisté, hokejisté, lyžaři, snowboardisté či běžní turisté), dostalo se mu i nového designu od předních světových návrhářů. FRIGO tak přináší nejen zdraví a pohodlí, ale i luxus a styl.